WORKOUT PLZEŇ 2018

WORKOUT PLZEŇ 2018

DATUM:

Sobota, 2. červen 2018

ADRESA:

Rozhledna Krkavec, Ledce 126, Ledce, 330 14

Čas začátku:

9:00 a předběžný konec ve 11:00.

Registrace (převzetí triček a pitného režimu) bude otevřeno od 8:00 do 8:50.
Doporučujeme všem účastníkům být v místě konání nejpozději v 8:15. Pokud někdo dorazí později než 8:50, už neobdrží dané tričko ani pitný režim. Děkujeme za pochopení.

CENA:

zdarma

PROGRAM

Spartan Workout Tour presented by ČSOB Na Zdraví je seriál tréninkových akcí určený nejen všem ostříleným Spartanům, kteří již spartanským způsobem života žijí, ale i lidem, co se na svou spartanskou premiéru teprve chystají. Na své si přijdou všichni, co si chtějí zaběhat a zacvičit, vyzkoušet si překážky nebo strávit aktivní den po boku stejně smýšlejících lidí.

Workout bude trvat asi 2 hodiny. Skládá se z rozcvičení, hlavního tréninku a protažení. Účastníci workoutu budou po rozcvičení rozděleni do 3 skupin, které se budou střídat na 3 stanovištích workoutu. Stanoviště budou zaměřena na různé oblasti spartan tréninku a to – silové, rychlostní, obratnost a týmová spolupráce. Na každém stanovišti budou SRTG trenéři, kteří vás celým stanovištěm provedou a budou trénovat.

Rozdělení do skupin je náhodné, nejedná se o výkonnostní skupiny.

DůLEŽITÉ DOKUMENTY

Revers

Startovní listina

Propozice na Workout Plzeň

PITNÝ REŽIM

Pitný režim zajistí firma ISOLINE. Každý účastník obdrží 0,5l vody, funkční nápoj ESCALATE a energetickou tyčinku. Doporučujeme účastníkům mít i vlastní pitný režim.

Mapa lokality | Webová stránka lokality

ÚSCHOVNA

Není v místě konání

SPRCHY

Nejsou k dispozici

PARKOVÁNÍ

Konečná tramvaje č.4 – do cíle musíte dojít pěšky
Zaparkovat lze: Plzeň Bolevec/Záluží/Ledce/Příšov – do cíle musíte dojít pěšky

DIVÁCI

Diváci si mohou přinést s sebou svoje fotoaparáty, ale musí při focení dávat pozor, aby svým konáním neohrozili zdraví ostatních účastníků akce. Divákům se zakazuje vstup do závodní dráhy a prostorů, které pro ně nejsou určené.

SOCIÁLNÍ A HYGIENICKÉ ZAŘÍZENÍ

V místě konání budou sociální zařízení

NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ A JINÉ OKOLNOSTI

V případě velmi nepříznivého počasí, přírodních katastrof, organizačních i technických komplikací, si SPARTAN vyhrazuje právo změnit, upravit část nebo celý workout zrušit z důvodu zachování bezpečnosti závodníků, diváků a organizátorů.

AKREDITACE NOVINÁŘŮ A FOTOGRAFŮ

Jen akreditovaní novináři, fotografové a filmaři budou mít povolení filmovat, fotit a pohybovat se po všech úsecích tratě.

O akreditaci si můžete požádat dopředu e-mailem na marketing@spartan-race.cz a to minimálně 2 dni před konáním akce.

KONTAKTY NA ORGANIZÁTORY

S jakýmikoli dotazy týkajícími se nejen závodu se obraťte na nás prostřednictvím e-mailu – info zavináč cz tečka spartan tečka com, nebo pomocí kontaktního formuláře, který najdete na naší web stránce.

CO DOSTANU

Sportovní akce organizovaná na profesionálni úrovni;
Sparťanské workoutové triko;
Občerstvení – voda a energetická tyčinka;
Zážitky, zážitky a více zážitku!;

CO SI PŘINÉST

Vyplněný a podepsaný revers, OP nebo jiný doklad a kartu pojištěnce. Jo a ješte nezapomeňte na dobrou náladu a úsměv.

CO NA SEBE

Doporučujeme běžecké boty do terénu (all terrain shoes) nebo podobné tenisky. Určitě nedoporučujeme běh na boso vzhledem k velice náročnému a různorodému terénu. Jako oblečení budete mít naše sparťanské triko a kraťasy. Materiál vlna a bavlna se nedoporučuje.

DALŠÍ INFORMACE

Pro více informací klikněte zde