Workout Brno 2017

WORKOUT BRNO 2017

DATUM:

Sobota, 2. září 2017

Čas začátku:

9:00 Dostavte se minimálně 1 hodinu před vašim plánovaným startem.

CENA:

275,- Kč, v ceně pojištění, drobné občerstvení (ovoce + pitný režim), Workout triko a silikonový náramek z unikátní kolekce s motívem Spartan Workout Tour preseneted by ČSOB Na Zdraví.

Všechny ceny na osobu včetně DPH. V případě medzinárodní bankové transakce se můžou objevit bankové poplatky. Online registrace bude zavřená v neděli 28. května 2017 o půlnoci, pokuď ještě nebude vyprodáno.

PROGRAM

Spartan Workout Tour presented by ČSOB Na Zdraví je seriál tréninkových akcí určený nejen všem ostříleným Spartanům, kteří již spartanským způsobem života žijí, ale i lidem, co se na svou spartanskou premiéru teprve chystají. Na své si přijdou všichni, co si chtějí zaběhat a zacvičit, vyzkoušet si překážky nebo strávit aktivní den po boku stejně smýšlejících lidí.

Jedná se o celodenní sportovně-kulturní akci s omezenou kapacitou pro 300-500 lidí, která se vždy koná na venkovním otevřeném prostranství za jakéhokoliv počasí a která se skládá ze čtyř hlavních bloků:

1) výběh se cvičením (rozbor techniky běhu, běžecká abeceda, běžecké cvičení, …),

2) intervalový kondičně-silový drill s vlastní vahou těla (kruhový, HIIT, TABATA trénink),

3) Spartan jóga (speciální forma jógy),

4) Spartan výzvy (soutěže v různých disciplínách o hodnotné ceny) a trénování techniky různých překážek (šplh na laně, ručkování na monkey baru a multi-rigu, hod oštěpem, přelézání vysoké stěny, rovnováhu na kůlech, ..)

První dva bloky jsou rozděleny do třech typů obtížnosti po 100-250 členech:
Sprint (200-250 členů, cca 5km běh s lehkým cvičením + cca 40min intervalový trénink),
Super (100-150 členů, cca 7km běh se cvičením + cca 50min intervalový trénink),
Beast (100 členů, cca 10km běh s náročným cvičením + cca 60min intenzivní intervalový trénink).

Spartan výzvy a Spartan jóga se do výkonnostních skupin nedělí a probíhají hromadně. Všichni zájemci mají možnost si při registraci vybrat z výše zmíněných tří obtížností na základě zhodnocení vlastní fyzické kondice a zdravotní způsobilosti tak, aby byla pro ně zvolená intenzita, i doba trvání celé tréninkové jednotky, přijatelná a zvládnutelná. Na své si tak přijdou jak ostřílení Spartani a závodníci, tak i úplní nováčci a začátečníci.

Při registraci máte možnost si zvolit ze 3 výkonnostních skupin, pod kterými se daného workoutu budete účastnit. Jedná se o skupiny Sprint, Super a Beast podle kterých se bude odvíjet náročnost Vašeho workoutu. Při výběru výkonnostní skupiny buďte, prosím, k sobě upřímní a ohleduplní k ostatním, Váš výkon může ovlivnit výkon celé skupiny a to jak příznivě, tak i nepříznivě!

• Pro začátečníky a mírně pokročilé doporučujeme skupinu SPRINT (0-3 absolvované závody).
• Pro středně pokročilé doporučujeme skupinu SUPER (Trifecta a více).
• Pro velmi pokročilé doporučujeme skupinu BEAST (Multi-Trifecta a elitní závodníci).

Informace o lokalitě

Brno, Česká rep

přesná lokalita bude oznámená v propozicích

GPS souřadnice

Mapa lokality | Webová stránka lokality

DůLEŽITÉ INFORMACE

Revers

Startovní listina

Propozice na Workout Plzeň

CO DOSTANU

Sportovní akce organizovaná na profesionálni úrovni;
Úrazové pojištění v ceně registrace;
Sparťanské finišerské triko;
Sparťanský silikonový náramek;
Právo chloubat se;
Modřiny, škrábance, zážitky, zážitky a více zážitku!;

CO SI PŘINÉST

Vyplněný a podepsaný revers, OP nebo jiný doklad a kartu pojištěnce. Doporučujeme také ručník a igelitovou tašku pro vaše zablácené a mokré oblečení po závodě. Jo a ješte nezapomeňte na dobrou náladu a úsměv.

CO NA SEBE

Doporučujeme běžecké boty do terénu (all terrain shoes) nebo podobné tenisky. Určitě nedoporučujeme běh na boso vzhledem k velice náročnému a různorodému terénu. Jako oblečení lehké triko a kraťasy. Materiál vlna a bavlna se nedoporučuje. Pro delší disciplíny si vemte sebou určitě camel bag.

DALŠÍ INFORMACE

Pro více informací klikněte zde