Spartan workout tour 2021

Přijď si zatrénovat pod vedením zkušených trenérů oficiálních tréninkových skupin a prožít skvělý den ve společnosti dalších Spartanů! Čeká tě trénink plný dřiny, potu, ale také skvělé zábavy! Přijď na náš Spartan Workout a zažij, jaké to je být Spartanem!

Spartan workout tour je seriál tréninkových akcí určený nejen všem ostříleným Spartanům, kteří již spartanským způsobem života žijí, ale i lidem, co se na svou spartanskou premiéru teprve chystají. Na své si přijdou všichni, co si chtějí zaběhat a zacvičit, nebo strávit aktivní den po boku stejně smýšlejících lidí.

Datumy a města konání
Příbram 10. 7. 2021
Havířov 07. 8. 2021
Děčín 04. 9. 2021
Praha 02. 10. 2021

Přesné adresy místa konání jsou upřesněny na FB a webových událostech jednotlivých workoutů na stránce vpravo.

Účastníci
Maximální počet účastníků je 250. Přibližně 14 dní před začátkem akce bude spuštěna registrace na SWT. Registrace je ZDARMA.

Tričko SWT
Zaregistrovaný účastník obdrží na začátku akce oficiální triko workoutu ZDARMA.

Náplň workoutu
Workout bude trvat asi 2 hodiny. Skládá se z rozcvičení, hlavního tréninku a protažení. Účastníci workoutu budou po rozcvičení rozděleni do 3 skupin, které se budou střídat na 3 stanovištích workoutu. Stanoviště budou zaměřeny na různé oblasti spartan tréninku a to – silové, rychlostní, obratnost a týmová spolupráce. Na každém stanovišti budou STG trenéři, kteří vás celým stanovištěm provedou a budou vás trénovat.

Rozdělení do skupin je náhodné, nejedná se o výkonnostní skupiny. Cílem workoutu není trénink překážek, ale ukázka přípravy na závody podle našich tréninkových skupin, seznámení se a setkání s komunitou. Na workoutu budou přichystány i malé soutěže o ceny.

Oblečení, obuv
Doporučuje se sportovní oblečení, které je možné zašpinit či poničit. Obuv volte vhodnou pro cvičení v terénu. Především v letním období nepodceňujte horké počasí a přizpůsobte tomu své oblečení.

Občerstvení
Doporučujeme účastníkům mít vlastní pití či jiné doplnění energie na 2 hodiny aktivního cvičení

Šatny
Každý účastník je zodpovědný za své věci – pořadatel nemá úschovnu nebo šatnu.

WC
Bude zajištěno pomocí mobilních toalet.

Doprava, parkování
Dle specifik jednotlivých lokalit, ale organizátor nezajišťuje žádné parkovací plochy. Respektujte prosím pravidla dopravy v daném místě a neparkujte mimo vyznačené parkovací oblasti.

Počasí
Workout probíhá za každého počasí.

AROO!

Nezapomeňte si vzít s sebou Revers, stáhněte si jej zde