Trifekta Klub

Myslíš, že na to máš? Dokaž si to!

Jak se kvalifikuji pro získání multitrifecta medaile?
Pokud dokončíte požadovaný počet závodů a zbývá Vám poslední závod pro dokončení Vaší Multitrifecty musíte nám zaslat informace o dokončených závodech prostřednictvím formuláře, který zveřejňujeme na našem webu a FB stránce Spartan Czech Republic. Tyto informace nám musíte poslat minimálně do neděle před posledním závodem, v jiném případě Vám nemůžeme garantovat, že pro Vás budeme mít v cíli speciální medaili připravenou.

Instrukce: Závodník si musí vyplnit online formulář žádosti o Multitrifecta medaili. Tento formulář je zveřejňován v předstihu pro každý závodní víkend (lokalitu) samostatně. Jakmile obdržíme vyplněný formulář, závodníkovi sdělíme potřebné informace a pokud jsou všechny jím poskytnuté informace správné, zařadíme ho na seznam Multitrifecta kvalifikantů na daný závod. Tento seznam bude zveřejněn na webových stránkách u daného závodu v sekci důležitých dokumentů.

Důležité
Závodník se musí registrovat pod 1 profilem na všechny závody, aby systém dokázal vygenerovat správné údaje.

SPARTAN TRIFECTA
Všichni Spartani, kteří dokončí Spartan Sprint, Spartan Super a Spartan Beast v jedné sezóně (Nov 4th 2019 – Nov 7h 2021) kalendářním roce kdekoliv na světě jsou automaticky zařazeni do Spartan Trifecta klubu. První trifecta je skládána ze třetinek z jednotlivých závodů, které jsou vždy součástí finisherské medaile.

SPARTAN MULTITRIFECTA

Co je Spartan Multitrifecta medaile?
Spartan Multitrifecta medaile je série medailí založená na Vašem výkonu. Double Trifecta medaili získá každý, kdo v jednom kalendářním roce zaběhne 2x Sprint, 2x Super a 2x Beast . Triple trifecta medaile je pak na tom obdobném principu, jen se vše násobí třikrát a takto řada pokračuje dále.

Jak se kvalifikuji pro získání multitrifecta medaile?
Pokud dokončíte požadovaný počet závodů a zbývá Vám poslední závod pro dokončení Vaší Multitrifecty musíte nám zaslat informace o dokončených závodech prostřednictvím formuláře, který naleznete na našem webu. Tyto informace nám musíte zaslat minimálně 21 dnů před Vaším posledním závodem, v jiném případě Vám nemůžeme garantovat, že pro Vás budeme mít v cíli speciální medaili připravenou.

Instrukce: Závodník si musí vyplnit online formulář žádosti o Multitrifecta medaili, který naleznete zde, správně vyplnit všechny požadované údaje a potvrdit. Jakmile obdržíme vyplněný formulář, závodníkovi sdělíme potřebné informace a pokud jsou všechny jím poskytnuté informace správné, zařadíme ho na seznam Multitrifecta kvalifikantů na daný závod. Tento seznam bude zveřejněn na webových stránkách u daného závodu v sekci důležitých dokumentů.

Jak se dozvím, že jsem byl zařazen na seznam kvalifikantů?
Náš registrační personál zkontroluje, zda jsou všechny Vámi poskytnuté informace správné. Pokud ano, zařadí Vás na seznam kvalifikantů, který bude průběžně aktualizován. Seznam kvalifikantů bude zveřejněn na každé eventové stránce v sekci “Důležité dokumenty”.

Kde medaili obdržím?
Medaili Vám předáme v cíli při Vašem posledním závodě. Ve startovní obálce naleznete speciální náramek s informacemi ohledně Vaší Multitrifecta medaile. Pokud neobdržíte speciální náramek a jste na seznamu kvalifikantů kontaktujte v cíli personál časomíry, který vše prověří.

Co mám dělat, pokud jsem kvalifikovaný/á, ale nejsem na seznamu?
Kontaktujte nás prosím v tomto případě na email a my vše prověříme. Pokud bude vše v pořádku, na seznam Vás přidáme.

Co mám dělat, pokud ztratím během závodu speciální náramek?
Prosím nahlaste v cíli tuto skutečnost časomíře. Zkontrolujeme si, zda je Vaše jméno v seznamu a pokud ano, medaili Vám v cíli předáme. Žádné Multitrifecta medaile nebudou zasílány poštou – je nutné nás v případě jakýchkoliv nesrovnalostí kontaktovat na místě v den závodu.

Co mám dělat, pokud jsem se kvalifikoval/a pro Multitrifecta medaili, ale neposlal jsem žádné informace před závodem?
Pokud jste nám neposlali před závodem potřebné informace pro ověření, že jste se kvalifikovali pro získání Multitrifecta medaile, tuto medaili v cíli bohužel neobdržíte. Multitrifecta medaile nebudou následně nikomu zasílány.

Je Spartan Ultra součástí Trifecty, Multi-trifecty??
Ano.

Je Spartan Ultra součástí Regional Trifecty?
Ano.

Je Spartan Winter Sprint součástí Trifecty?
Ano.

Je Spartan Winter Sprint součástí Regional Trifecty?
Ne.

Trifecta víkend
Všichni závodníci, kteří jsou registrovaní na Trifecta víkend a dokončením Trifecta víkend automaticky obdrží v cíli posledního závodu v daném víkendu Trifecta víkend medaili.
Závodník se musí registrovat pod 1 profilem na všechny závody, aby systém dokázal vygenerovat správné údaje.

Regionální trifectu obdrží automaticky každý závodník, který dokončí Trifecta víkend.

Co dělat, pokud se na závod přihlásím v době kratší než 21 dnů?
Závodníci musí i v tomto případě zaslat požadavek ohledně Multitrifecta medaile, ale nemůžeme nikomu garantovat, že medaile v cíli na závodníka bude čekat. V tomto případě si však vyhrazujeme právo medaili dotyčnému zaslat po závodě poštou.

Co dělat, pokud nepošlu požadavek o Multitrifecta medaili před závodem?
Žádné medaile nebudou zasílány po závodě poštou, pokud jsme před závodem neobdrželi požadavek na Multitrifecta medaili.