Workout Praha 2019

WORKOUT Praha 2019

DATUM:

Sobota, 27. duben 2019

ADRESA:

Praha Vítkov
(GPS:50.0895458N, 14.4559975E) mapa

Čas začátku:

10:00, předběžný konec ve 12:00.

Registrace (převzetí triček a pitného režimu) bude otevřeno od 09:00 do 09:50
Doporučujeme všem účastníkům být v místě konání nejpozději v 09:00. Pokud někdo dorazí později než 09:50, už neobdrží dané tričko ani pitný režim. Děkujeme za pochopení.

CENA:

zdarma

PROGRAM

Spartan Workout Tour presented by ČSOB Na Zdraví je seriál tréninkových akcí určený nejen všem ostříleným Spartanům, kteří již spartanským způsobem života žijí, ale i lidem, co se na svou spartanskou premiéru teprve chystají. Na své si přijdou všichni, co si chtějí zaběhat a zacvičit, vyzkoušet si překážky nebo strávit aktivní den po boku stejně smýšlejících lidí.

Workout bude trvat asi 2 hodiny. Skládá se z rozcvičení, hlavního tréninku a protažení. Účastníci workoutu budou po rozcvičení rozděleni do 3 skupin, které se budou střídat na 3 stanovištích workoutu. Stanoviště budou zaměřena na různé oblasti spartan tréninku a to – silové, rychlostní, obratnost a týmová spolupráce. Na každém stanovišti budou SRTG trenéři, kteří vás celým stanovištěm provedou a budou trénovat.

Rozdělení do skupin je náhodné, nejedná se o výkonnostní skupiny.

DůLEŽITÉ DOKUMENTY

Revers

Startovní listina

Propozice na Workout Praha

PITNÝ REŽIM


Doporučujeme účastníkům mít vlastní pitný režim.

Mapa lokality | Webová stránka lokality

ÚSCHOVNA

Není v místě konání.

SPRCHY

Nejsou k dispozici.

PARKOVÁNÍ

Využijte veřejných parkovacích ploch v okolí.

DIVÁCI

Diváci si mohou přinést s sebou svoje fotoaparáty, ale musí při focení dávat pozor, aby svým konáním neohrozili zdraví ostatních účastníků akce. Divákům se zakazuje vstup do závodní dráhy a prostorů, které pro ně nejsou určené.

SOCIÁLNÍ A HYGIENICKÉ ZAŘÍZENÍ

V místě konání budou sociální zařízení.

NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ A JINÉ OKOLNOSTI

V případě velmi nepříznivého počasí, přírodních katastrof, organizačních i technických komplikací, si SPARTAN vyhrazuje právo změnit, upravit část nebo celý workout zrušit z důvodu zachování bezpečnosti závodníků, diváků a organizátorů.

AKREDITACE NOVINÁŘŮ A FOTOGRAFŮ

Jen akreditovaní novináři, fotografové a filmaři budou mít povolení filmovat, fotit a pohybovat se po všech úsecích tratě.

O akreditaci si můžete požádat dopředu e-mailem na marketing@spartan-race.cz a to minimálně 2 dni před konáním akce.

KONTAKTY NA ORGANIZÁTORY

S jakýmikoli dotazy týkajícími se nejen závodu se obraťte na nás prostřednictvím e-mailu – info zavináč cz tečka spartan tečka com, nebo pomocí kontaktního formuláře, který najdete na naší web stránce.

CO DOSTANU

Sportovní akce organizovaná na profesionálni úrovni;
Sparťanské workoutové triko;
Občerstvení;
Zážitky, zážitky a více zážitku!;

CO SI PŘINÉST

Vyplněný a podepsaný revers, OP nebo jiný doklad a kartu pojištěnce. Jo a ješte nezapomeňte na dobrou náladu a úsměv.

CO NA SEBE

Doporučujeme běžecké boty do terénu (all terrain shoes) nebo podobné tenisky. Určitě nedoporučujeme běh na boso vzhledem k velice náročnému a různorodému terénu. Jako oblečení budete mít naše sparťanské triko a kraťasy. Materiál vlna a bavlna se nedoporučuje.

DALŠÍ INFORMACE

Pro více informací klikněte zde