Mistrovství Evropy 2019


CESTA DO DOLOMIT JE VYDLÁŽDĚNA

Nejlepší závodníci se potkají na startovní čáře v Dolomitech, konkrétně v italské Alleghe-Civetta, kde se 29. června 2018 uskuteční Spartan Mistrovství Evropy. Uhnízděné v dutině Dolomitů, mezi horami, lesy, řekami a jezery bude Alleghe pravým testem pro spartanskou elitu a závodníky Age Group, kteří chtějí získat titul z evropského šampionátu. Autentická horská vesnice je perfektním plátnem pro dokreslení skvělé trati. Buďte připraveni na vertikální svahy, studené vody řek a vysokohorské stezky.

Ať už jste elitní závodník nebo běžíte poprvé, tento závod si nesmíte nechat ujít. Zatímco šampionát v Beastu je jen pro kvalifikované elitní a Age Group závodníky, do open vlny Beastu se může registrovat kdokoliv během závodního víkendu. Totéž platí i pro Super a Sprint, kde navíc můžete běžet elitní vlnu i Age Group kategorie.

POZNÁMKA: Registrace otevírají 15. ledna 2019 pro mistrovské vlny – elitní a Age Group. Pokud jste se již kvalifikovali, obdržíte do té doby pozvánku emailem.


ZÍSKEJ SVÉ MÍSTO V MISTROVSKÉ VLNĚ

Kvalifikaci do mistrovských vln Spartan Mistrovství Evropy 2019 získají pouze top elitní a Age Group závodníci ze všech evropských Spartan závodů (od 30. září 2018 do 23. června 2019).

KVALIFIKACE V ELITĚ: Prvních 10 mužů a prvních 10 žen, kteří dokončí závod v elitních vlnách (pořadí se neposouvá) obdrží pozvání emailem, ve kterém obdrží kód a instrukce, jak se registrovat do mistrovské vlny.

KVALIFIKACE V AGE GROUP: Prvních 10 mužů a prvních 10 žen, kteří dokončí závod v každé Age Group kategorii (pořadí se neposouvá) obdrží pozvání emailem, ve kterém obdrží kód a instrukce, jak se registrovat do mistrovské vlny.

BOJUJTE O SLÁVU

Jde tady o více než mistrovský titul. Elitní a Age Group závodníci bojují o ocenění a finanční prémie, jaké tu doposud nebyly.

Pro více informací klikněte na Mistrovství Evropy FAQ