Trifekta Klub 2017

Myslíš, že na to máš? Dokaž si to.

Členové prestižního klubu SPARTAN TRIFECTA TRIBE jsou výjimeční závodníci, kteří v průběhu jednoho kalendářního roku úspěšně dokončili krátký a rychlý SPARTAN SPRINT, delší a těžší SPARTAN SUPER, ale i nejdelší a nejtěžší SPARTAN BEAST.

Double Trifecta – je označen závodník, který splní dvojnásobný počet závodů v jednom kalendářním roku.

Tripple Trifecta – je označen závodník, který splní trojnásobný počet závodů v jednom kalendářním roku.

Pokud chceš být součástí prestižního klubu TRIFECTA TRIBE a být uvedený na seznamu, tak udělej první krok a zaregistruj se na závody a jdi za svým cílem.

Kvalifikace na Trifectu:

Každý závodník, který v daném kalendářním roce dokončí všechny 3 disciplíny SPARTAN RACE – SPRINT, SUPER a BEAST získává medailu TRIFECTA, kterou si sám složí z 1/3 medailí. Na první Trifectu není nutné proto zasílat žádost.

Pokud by si chtěl závodník dané medaile vystavit, je možné zakoupit držák v našem Spartan Shopu.

Double Trifecta se bude odevzdávat po doběhnutí závodů v cíli. Pořadí zdolání jednotlivých závodů není nijak určené, tzn. že se nemusíte Trifectu získat od nejlehčího závodu. Základním a jediným kritériem je dokončení všech závodů v daném kalendářním roce. Není nutné všechny závody absolvovat v jedné zemi, volba je na Vás 

Aby se předcházelo možným nedorozuměním při předávání těchto medailí, potřebujeme znát minimálně 21 dní před závodem kandidáty na DOUBLE TRIFECTA. Závodník zašle informace pomocí mailu organizátorovi (trifecta zavináč spartanrace tečka sk).

Je třeba zaslat následující údaje:

• Předmět e-mailu označte Žádost o 2xTRIFECTA, 3xTRIFECTA atd.

• Vaše celé jméno

• Název závodu, lokalitu a regID ze závodu

• Startovní čísla z předešlých závodů, název závodu, lokalita, datum a zemi

Jednotlivé žádosti se budou kontrolovat podle výsledkových listin, ne podle startovní listiny. Pokud se nebude startovní číslo shodovat se jménem, bude chybět čas, tak závodník nesplňuje požadavky na DOUBLE TRIFECTU.

Na Tripple Trifecta a více je třeba zaslat žádost s uvedením poštovní adresy 10 dní před závodem a medaile Vám bude zaslána poštou po závodě.

Pozor, každá země může mít různé podmínky. Tahle informace platí pro centrální Evropu – Slovenská republika, Česká republika, Polsko a Maďarsko.

NOVINKA: Regionální Trifecta

V roce 2017 přináší CEU Spartan Race novinku v podobě Regionální trifecty. Pokud dokončíte SPRINT, SUPER a BEAST v jedné zemi, dostanete speciální Trifectu dané země.

Spartan Race