Spartan Junior Race

Závoď proti někomu tvojí velikosti

Běhej. Skákej. Lez. Šplhej. Ušpiň se od bláta!

Připrav se na ten nejzábavnější překážkový závod, jaký jsi kdy viděl/a.

Připravili jsme tenhle závod tak, aby to byl pro tebe ten nejlepší zážitek v životě.

Proč závodit?

Buď zdravý: Spartanským dětem se vrací dětský smysl pro dobrodružství, který se v „normálním“ přeplánovaném životě plném organizovaných aktivit ztrácí. Závody Spartan Race chtějí v dětech tento smysl pro dobrodružství zachovat DŘÍVE než o něj přijdou. V dnešní době stráví typické dítě průměrně 7,5 hodiny denně u zábavních médií: u televize, videoher, mobilů či filmů.

Buď aktivní: Fyzická aktivita je nezbytná pro to, aby děti měly pod kontrolou svojí váhu, vytvořily si zdravou svalovou strukturu, podpořily přirozený růst kostí, svalů i kloubů. Kromě toho si děti vytváří zdraví prospěšné návyky. Výzvy, kterým Spartanské děti na trati čelí, perfektně pomáhají k rozvoji zdatnějších, silnějších a zdravějších jedinců.

Bav se: To nejdůležitější na našich závodech je zábava a kamarádství. Tyto prvky, neoddělitelně spjaté s našimi závody, probudí ve tvých dětech nadšení a úctu k fyzické kondici – a to se časem projeví v jejich přístupu k životu. Hlavní podstatou závodů Spartan Race je vytváření komunity zdravých a aktivních lidí. Dětské závody Spartan nám pomáhají tvořit silnější rodiny, základ všech aktivních komunit.

Co potřebuješ vědět:

Online registrace – registrační poplatek 10€ lze zaplatit některou z běžných platebních karet nebo přes internetové bankovnictví. Registrace na místě v den závodu – registrační poplatek 15€ je možné zaplatit pouze v hotovosti.
Rodiče/opatrovníci musí vyplnit tzv. „Revers“ neboli souhlas s účastí dítěte na závodech. Abyste se vyhnuli dlouhým frontám, doporučujeme „Revers“ stáhnout ze stránky události nebo zde.

Dětské závody Spartan startují ve vlnách v den závodu mezi 12:00 a 13:00.

Každé dítě obdrží SR tričko a po dokončení závodu medaili.

Spartanské děti závodí v těchto kategoriích:  1. Předškolní děti, děti 4-6 let, vzdálenost min. 750 m, min.10 překážek, rodiče mohou běžet spolu se svými dětmi
  2. Školáci, děti 6-8 let, vzdálenost min. 1,5 km, min. 15 překážek, rodiče nemají povoleno běžet spolu s dětmi
  3. Školáci, děti 9-10 let, vzdálenost min. 1,5 km, min. 15 překážek, rodiče nemají povoleno běžet spolu s dětmi
  4. Školáci, děti 11-14 let, vzdálenost min. 2,5 km, min. 15 překážek, rodiče nemají povoleno běžet spolu s dětmi
  5. Spartan Kids SPECIAL

  6. Školáci, děti 6-14 let, děti na vozíčkách, vzdálenost max. 750 m, max.10 překážek, rodiče mohou běžet spolu se svými dětmi

Najdi další závody pro děti

Hledej zde