Spartan je způsob života

Spartan vznikl v drsných, zelených horách Vermontu. Na jeho počátku stál Joe deSena, adventure závodník světové třídy. Spartan – to je nastavení mysli.

Odvážní. Houževnatí. Vášniví. Spartani nejsou slaboši. Spartani překonávají překážky. A ano, Spartani dělají angličáky.

Spartan – to je sport, komunita, filozofie, trénink a výživový program s každodenními doporučeními, podcast, řada knih, aktivity pro děti, tréninkové vybavení, komunikační kanály, seriál na NBC Sports, online časopis a měřené překážkové závody.

Spartan Race představuje inovativní překážkové závody v celosvětovém měřítku. Ročně pořádáme více než 130 závodů po celém světě – nabízíme tři základní závodní tratě s rostoucí délkou trati, stoupajícím počtem překážek a vzrůstající náročností. Spartan Sprint (5+ km/20+ překážek), Spartan Super (13+ km/ 25+ překážek) a Spartan Beast (20+ km/ 30+ překážek). Tratě jsou protkané překážkami: bahno, ostnatý drát, zdi, lana a oheň. Přijmi tuto výzvu, dokonči všechny tři typy závodů a staň se členem kmene TRIFECTA.

Také nabízíme dětské závody (750m – 1,5km), speciální Spartan závody (pro závodníky s mentálním postižením nebo/a pro hendikepované s vývojovými vadami). Pro ty, kteří hledají další výzvy tu je Hurricane Heat (ve stylu výcvikového tábora) a Ultra Beast (42+ km, 60+ překážek).

Spartan – to jsou prostě ty nejlepší překážkové závody na světě. A tečka.