Výsledky a fotky

Výsledky a fotky

Tvoje fotky a výsledky Spartan Race závodů. Nyní ještě jednodušší vyhledávání.

Reebok Spartan Race ti poskytne kvalitní fotografie zdarma. Vynikáme mezi ostatními „závody v bahně“ a nabízíme výsledky ze 4 nebo více stanovišť v závislosti na délce trati a její obtížnosti. Používáme prvotřídní technologii na měření času a garantujeme pozávodní fotografie. Můžeš si také vytvořit profil na Athlinks, přiřadit tam své výsledky ze závodů a zjistit své pořadí v celkovém žebříčku.

Použij vyhledávání vpravo a najdi svoje fotky a výsledky. U našich závodů měříme čas – takže můžeš vyhledávat podle registračního čísla (BIB), lokality a času.

Neručíme za správné označení: Spartan Race se snaží označit každou tvoji fotografii ze závodů podle času, kdy jsi překonával překážku. Někdy se může stát, že s ohledem na velké množství závodníků, kteří překonávají překážku ve stejný čas, nám označení nějakého sportovce uteče. Prosím neváhej a prohledávej fotky podle jednotlivých zón nezávisle na čase.

Přehled

Spartan tvoří prvotřídní světoví sportovci. Od ostatních běžeckých závodů v bahně se Spartan Inc. odlišuje tím, že svým závodníkům měří čas. Celá filozofie společnosti stojí na sebezlepšování, ale to neznamená, že si nevážíme vítězství. Zde můžeš najít výsledky světového žebříčku Spartan Race.

Máš to, co vyžaduje být prvotřídním světovým sportovcem?

Zaregistruj se na závod

Teď!
!<-- secondaryContent --> !