Výsledky a fotky

Výsledky a fotky

Tvoje fotky a výsledky Spartan Race závodů. Nyní ještě jednodušší vyhledávání.

Reebok Spartan Race ti poskytne kvalitní fotografie zdarma. Vynikáme mezi ostatními „závody v bahně“ a nabízíme výsledky ze 4 nebo více stanovišť v závislosti na délce trati a její obtížnosti. Používáme prvotřídní technologii na měření času a garantujeme pozávodní fotografie. Můžeš si také vytvořit profil na Athlinks, přiřadit tam své výsledky ze závodů a zjistit své pořadí v celkovém žebříčku.

Použij vyhledávání vpravo a najdi svoje fotky a výsledky. U našich závodů měříme čas – takže můžeš vyhledávat podle registračního čísla (BIB), lokality a času.

Neručíme za správné označení: Spartan Race se snaží označit každou tvoji fotografii ze závodů podle času, kdy jsi překonával překážku. Někdy se může stát, že s ohledem na velké množství závodníků, kteří překonávají překážku ve stejný čas, nám označení nějakého sportovce uteče. Prosím neváhej a prohledávej fotky podle jednotlivých zón nezávisle na čase.

Přehled

Za závod můžeš získat maximálně 300 bodů. Výsledky za Beast se započítávají ze 100%, za Super z 98% a za Sprint z 96%. Každému se do žebříčku počítá pouze 5 nejlepších závodů. Každá kategorie (soutěžní, Elite, Open) má svůj vlastní žebříček.

Aby byly všechny tvé výsledky do všech žebříčků Spartan Point Series správně započítány, musíš své výsledky „nárokovat“ prostřednictvím Athlinks a ujistit se, že všechny tvé závody jsou sdruženy pod jedním Athlinks profilem. Jak přesně to udělat a jak vyřešit případné potíže s Athlinks profilem najdeš zde.

Podrobnosti o bodování

Více
!<-- secondaryContent --> !