Výsledky a fotky

Výsledky a fotky

Tvoje fotky a výsledky Spartan Race závodů. Nyní ještě jednodušší vyhledávání.

Reebok Spartan Race ti poskytne kvalitní fotografie zdarma. Vynikáme mezi ostatními „závody v bahně“ a nabízíme výsledky ze 4 nebo více stanovišť v závislosti na délce trati a její obtížnosti. Používáme prvotřídní technologii na měření času a garantujeme pozávodní fotografie. Můžeš si také vytvořit profil na Athlinks, přiřadit tam své výsledky ze závodů a zjistit své pořadí v celkovém žebříčku.

Použij vyhledávání vpravo a najdi svoje fotky a výsledky. U našich závodů měříme čas – takže můžeš vyhledávat podle registračního čísla (BIB), lokality a času.

Neručíme za správné označení: Spartan Race se snaží označit každou tvoji fotografii ze závodů podle času, kdy jsi překonával překážku. Někdy se může stát, že s ohledem na velké množství závodníků, kteří překonávají překážku ve stejný čas, nám označení nějakého sportovce uteče. Prosím neváhej a prohledávej fotky podle jednotlivých zón nezávisle na čase.

Přehled

Regionální série jsou novým prvkem v sezóně 2018. Hlavním učelem sérií je zavést kvalifikační proces pro Mistrovství Evropy a Mistovství světa pro běžce. Druhým vedlejším účelem sérií je pozvednout zájem závodníků o bodové hodnocení, kde se mohou závodníci porovnávat mezi sebou a to nejen v jednom státě, ale také napříč celým CEU regionem průběžně takřka po celou sezónu. Navíc Regionální série dává šanci získat zajímavé finanční a věcné odměny nejen pro notoricky známe finalisty, ale také atletům, kteří neměli to štěstí stát doposud na bedně.

Závodníci budou hodnoceni v sezóně 2018 v těchto nových sériích.

CEU Regionálni Série

Více zde
!<-- secondaryContent --> !