12HODINOVÝ HURRICANE HEAT (HH12HR)

12HODINOVÝ HURRICANE HEAT (HH12HR)

POKOŘ SVÉ HRANICE

12hodinový Hurricane Heat, nebo také HH12HR, je další úrovní spartanských individuálních závodů. Je speciálně navržen tak, aby otestoval každou stránku tvých mentálních, intelektuálních a fyzických schopností. Čekají tě psychické výzvy, řešení nelineárních problémů. Otestuješ svoji morálku i týmovou a individuální výkonnost pod tlakem.

Zatímco HH klade důraz na Étos bojovníka a týmovou spolupráci, která je nezbytná pro dosažení úspěchu, HH12HR úzce propojuje prvky individuálního závodu na čas s úkoly, které vyžadují týmovou spolupráci.

Jako další level spartanských závodů a jako poslední stupeň před Agoge – HH12HR je extrémně náročný a plný výzev, ale sladce tě odmění. Závodníci se o sebe musí v průběhu závodu sami postarat. Žádná pomoc zvenčí, žádný pomocný tým, žádní asistenti na trati. Proto doporučujeme, aby každý závodník měl s sebou velký batoh, hydrovak na 2-3 litry a nějaké jídlo, které považuje za nezbytné k přežití 12ti hodinového závodu, kde bude překonávat sám sebe. Účastnící navíc obdrží emailem seznam povinného vybavení. Vzhledem k tomu, že každý HH12HR je jedinečný, seznam vybavení se bude u každého konkrétního závodu v několika položkách lišit. Důrazně doporučujeme všem účastníkům, aby na start dorazili řádně připraveni a s kompletní výbavou.

Tato fáze tvé 1600 km dlouhé cesty tě vyškolí ohledně činů/důsledků, osobní zodpovědnosti, vytrvalosti a odhodlání. Už jsi zvládl počáteční iniciativu. Teď je na čase ovládnout umění dotáhnout věci do konce a dodržování závazků.

Takže… dost keců a vítej na HH12HR.

Ti, kdo úspěšně dorazí do cíle získají unikátní HH12HR tričko a nášivku, kterou si mohou hrdě nažehlit na oblečení či kšiltovku.

Co budeš na HH12HR potřebovat

Během závodu musíš být zcela soběstačný. Doporučujeme mít s sebou velký batoh (ideálně batoh vojenského typu), 2-3litrový vak na vodu, nějaké jídlo, které považuješ za nezbytné k přežití 12ti hodinového závodu, kde budeš překonávat sám sebe. Poznámka: seznam povinného vybavení ti zašleme emailem týden či dva před závodem.

Ti, kdo úspěšně dorazí do cíle získají unikátní HH12HR tričko a nášivku, kterou si mohou hrdě nažehlit na oblečení či kšiltovku.

HH12H se konají pouze na vybraných Spartan Race událostech v různých částech světa.

14.7.2018 Kubinska Hola HH12HR
22.9.2018 Lipno HH12HR
13.10.2018 Miskolc HH12HR