CEU Regionální Série

CEU Regionální Série

Každý z nás má svůj důvod se zúčastnit závodů Spartan Race, ale jen malé procento spartanů sleduje jejich bodové hodnocení po každém závodě.

Ti z Vás, kteří tvrdě trénujete a snažíte se neustále zdokonalovat, se jistě rádi porovnáte s dalšími spartany v rámci bodování z jednotlivých závodů. Rádi bychom vám vysvětlili, jak to vše funguje.

Po každém závodě obdržíte za Vaše umístění body, které se Vám sčítají v rámci daného roku. Výsledky za Beast se započítávají ze 100%, za Super z 98% a za Sprint z 96%. Každému se do žebříčku počítá pouze 5 nejlepších závodů. Každá kategorie (Elite, Competitive, Open) má svůj vlastní žebříček, a to jak v rámci dané země, evropy nebo světa. Co z toho plyne je to, že se můžete porovnávat s ostatními spartany po celém světě nebo jen ve vaší zemi. Daný systém funguje globálně, takže veškeré výsledky na závodech Spartan Race se vám počítají do vašeho bodového výsledku.

V roce 2017 budeme pořádat CEU Spartan Regionalní Série, což je série 5 závodů, které jsou součástí samostatné série. Závody v dané sérii se počítají do klasického bodování, ale je vytvořen i samostatný bodový systém pro elitní vlnu a na konci série se vyhodnotí nejlepší 4 výsledky každého individuálního závodníka v elitní skupině. Další podmínkou je, že se závodník zúčastní posledního závodu série. Jinak nebude do konečných výsledků série zařazen. Dekorovaní závodníci se musí zúčastnit ceremoniálu. Do pořadí se nepočítají závodníci v týmech. Závodník s nejvíce body se stane absolutním vítězem CEU Spartan Regionalní Série. Výsledky budete moci průběžně sledovat na webových stránkách.

Jak jsme již zmínili, po každém závodě obdržíte body dle vašeho umístění. Po každém závodě máte 7 dní na korekturu výsledků (špatné jméno, chybějící údaje atd.) u časomíry daného závodu a po 7 dnech zašleme finální výsledky do USA, které je dají do systému Athlinks.

Aby byly všechny Vaše výsledky do všech žebříčků Spartan Point Series správně započítány, musíte své výsledky „nárokovat“ prostřednictvím Athlinks a ujistit se, že všechny vaše závody jsou sdruženy pod jedním Athlinks profilem. Jak přesně to udělat a jak vyřešit případné potíže s Athlinks profilem najdete zde (Athlinks).

Každý z vás má šanci se porovnat v rámci své skupiny s celým světem, a to může být pro mnohé z Vás další motivací, jak lépe se připravovat na závody Spartan Race. Těšíme se naviděnou v roce 2017.

Závodníci budou hodnoceni v sezóně 2018 v nové sérií.

CEU Regionálni Série 2018

Více zde
!<-- secondaryContent --> !