Partneři

Partneři

Kromě toho, že jsme světové jedničky v pořádání překážkových závodů, Spartan Race je společnost světové třídy a stojí za to stát se jejím partnerem. V rámci našich závodů nabízíme širokou řadu sponzorských příležitostí s možností využití různých forem zviditelnění. Naši sponzoři budou vidět přímo na místě v den závodu i v digitální formě na našich médiích i sociálních sítích. Pokud máte zájem stát se sponzorem Spartan Race, prosím napište nám e-mail.

Kontakt se zájemci o sponzoring

Rádi bychom se ujistili, že budeme na náš první telefonát řádně připravení. Proto nám prosím pošlete následující informace:

  • Název vaší společnosti
  • URL webových stránek společnosti
  • Odvětví, ve kterém vaše společnost podniká
  • Máte zájem o národní, regionální nebo lokální sponzoring?
  • Vaše jméno, titul a kontakt (včetně telefonního čísla a vhodného času na telefonní kontakt)

Partneři

Těšíme se až se nám ozvete a společně objevíme možnosti společné spolupráce a vytvoříme do budoucna silné partnerství.

Získej peníze pro svoji věc

Spartani vědí, jak je důležité nenechat druhé na holičkách. To platí jak na trati, tak mimo trať. S tímto na mysli hrdě oznamujeme, že jsme spojili své síly s fundraisingovou společností everydayhero a přinášíme tak novou platformu, která pomůže vybírat peníze, ale také informovat o lidech, kteří naši pomoc potřebují. Začni shánět peníze pro jednoho z našich 40 oficiálních partnerů pro charitu nebo získej peníze pro svůj osobní případ:

Měj důvod závodit

Více

Partnerství pro charitu:

Jste neziskovka a hledáte cestu jak získat další finanční prostředky pro vaši věc? Pojďme spolupracovat! Využijte Spartan Race jako platformu pro rozšíření vašeho dosahu a získání dalších finančních prostředků pro vaši věc. Získáte jedinečné benefity včetně unikátního zážitku na místě, integrované mediální kampaně a další.

Pojďme to dát dohromady

Zaregistrovat se nyní
!<-- secondaryContent --> !